Szkolenia

 

OFERTA SZKOLENIOWA

 

Jako certyfikowany Trener Silcare posiadam uprawnienia pozwalające na prowadzenie szkoleń ze stylizacji i zdobienia paznokci. Silcare to nasza polska marka, której produkty sprzedawane są w różnych krajach. Marka oferuje szeroki wybór produktów, które są przystępne cenowo, także kosmetyki do ciała i włosów.

 

Oferuję następujące szkolenia (cena zawiera pakiet produktów i certyfikat):

 

Manicure - Basic + zdobienia -> czas trwania: 8 godzin; koszt: 500 zł (w tym produkty do domu). Kursant ma do dyspozycji 3 modelki.

Manicure Hybryd The Garden Of Colour (manicure hybrydowy) -> czas trwania: 6 godzin; koszt: 450 zł (w tym produkty do domu). Kursant ma do dyspozycji 3-4 modelki

Sequent UV Gel System  (przedłużanie żelem)-> czas trwania: 2 dni x 6 godzin - 800 zł. Szkolenie w trybie jedno-dwuosobowym. Kursant ma do dyspozycji 4-5 modelek.

Mix zdobień I stopnia (dla początkujących) -> czas trwania: 5 godzin; koszt 350 zł przy szkoleniu indywidualnym; 300 zł w grupach od 2 do 5 osób; w cenie jest certyfikat. Szkolenie odbywa się na moich produktach. Kursant zabiera ze sobą pędzelki, ewentualnie lampę UV (można kupić na miejscu). Pracujemy na wzornikach.

Pedicure kosmetyczny


Każdy uczestnik otrzymuje Pakiet Certyfikacyjny. W skład takiego pakietu wchodzi: 

  • imienny certyfikat w j. polskim i angielskim, wydany na podstawie rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej oraz Ministra Pracy i Polityki Socjalnej (Dz.U. 1993 poz. 472),
  • zestaw startowy złożony z produktów Silcare dopasowanych pod daną tematykę szkolenia (opis poniżej),
  • karta rabatowa na 7% zniżki na produkty Silcare (stały rabat),
  • materiały dydaktyczne oraz gadżety reklamowe.

 

NOWOŚĆ! Szkolenia DIP SYSTEM CUCCIO (manicure tytanowy) -> dla  osób pracujących w zawodzie koszt 590 zł, w tym zestaw produktów o wartości 350 zł i certyfikat.

Dla pozostałych osób szkolenie kosztuje 650 zł

DIP SYSTEM marki CUCCIO to metoda trwałego, twardego manicure z użyciem proszków akrylowych. W przeciwieństwie do akrylu, który był popularny kilkanaście lat temu, podczas pracy z DIP SYSTEM nie używa się liquidu, czyli płynu, który posiadał drażniący zapach. Stylizację nosi się podobnie jak hybrydę, ale jest o wiele bardziej twarda. Różnicą jest też to, że żadnego z produktów nie trzeba utwardzać w lampie. Propozycja dla klientek, które przez wykonywaną pracę szybko niszczą stylizacje hybrydowe - manicure tytanowy jest bardzo twardy. Sprawdza się też w przypadku miękkiej, cienkiej płytki.

 

 

 

Aby wziąć udział w szkoleniu, należy zgłosić chęć uczestnictwa, wpłacić zadatek w wysokości 200 zł (w przypadku jednej metody) i podać swoje dane, które będą potrzebne do zamówienia Pakietu Certyfikacyjnego. W tym celu proszę wysłać maila: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. z danymi i numerem telefonu.

UWAGA! Zgłoszenia są przyjmowane do 2 tygodni przed danym szkoleniem.

 

Numer konta do wpłat:

 

Emilia Świątek-Serwach Wizaż i Fotografia

ul. Szarych Szeregów 23 B

88 -100 Inowrocław

Bank Zachodni WBK

97 1090 1069 0000 0001 3314 4543

tytułem: rodzaj szkolenia, imię i nazwisko, np. "żel - Anna Kowalska"

 

 

PROGRAM SZKOLEŃ:

 

Manicure Basic:

1. Organizacja i higiena pracy.

2. Budowa paznokcia. Choroby, przeciwwskazania do zabiegu, dieta dla zdrowych paznokci.

3. Technika wykonania zabiegu manicure i jego różne rodzaje.

4. Omówienie narzędzi i kosmetyków potrzebnych do wykonania zabiegu manicure.

5. Masaż dłoni i zabiegi odżywcze.

6. Zdobienie paznokci.

Zestaw produktów w cenie szkolenia: płyn do dezynfekcji, patyczki, cążki, płyn do skórek, pilnik 4 szt, blok, polerka, odżywka, lakier kolorowy 3szt, top coat, oliwka, przyspieszacz wysychania lakieru, krem do rąk. Skład zestawu ulega zmianie i nie jest zależny od nas.

 

Przedłużanie i stylizacja żelem:

1. Organizacja i higiena pracy.

2. Budowa paznokcia naturalnego. Choroby paznokci.

3. Produkty, narzędzia i kosmetyki niezbędne do zabiegu.

4. Technika przedłużania paznokci z użyciem żelu i tipsa.

5. French na tipsie.

6. Technika przedłużania na formie (szablonie).

7. Wykorzystanie ozdób i żelu kolorowego w stylizacji.

8. Uzupełnienie i odnowa paznokci żelowych.

Zestaw produktów w cenie szkolenia: płyn do dezynfekcji skóry 200 ml, płyn do dezynfekcji narzędzi 200 ml, patyczki do skórek, cążki, cleaner 90ml, szczoteczka do pyłu, pilniki (5szt), blok, formy do paznokci 80 szt, klej z pędzelkiem, waciki bezpyłowe, primer 9ml, oliwka, mix ozdób( brokat 3g, kryształy 50szt x 2, folia), żele: clear 30g, biały 5g, cover 5g, żel kolorowy 9 szt po 5g, nabłyszczacz, pędzel do żelu nr 4. Skłąd zestawu ulega zmianie i nie jest zależny od nas.

 

 

Pakiet produktów do szkolenia z manicure hybrydowego: płyn do dezynfekcji skóry 200 ml, płyn do dezynfekcji narzędzi 200 ml, cążki, 4 pilniki, patyczki do skórek, blok, szczotka do pyłu, waciki bezpyłowe, cleaner, baza i top, oliwka do skórek, pyłek Shimmer Nymph, hybryda Garden Of Colour 2 szt po 15 ml.

 

W przypadku chęci dokupienia większej ilości lakierów hybrydowych lub żeli, proszę o informację w momencie wpłacania zadatku.

 

 

 

Poniżej kilka prac kursantek