Szkolenia

 

OFERTA SZKOLENIOWA

 

Jako certyfikowany Trener Silcare posiadam uprawnienia pozwalające na prowadzenie szkoleń ze stylizacji i zdobienia paznokci. Silcare to polski producent i marka, której produkty sprzedawane są w różnych krajach. Firma oferuje szeroki wybór produktów, które są przystępne cenowo, także kosmetyki do ciała i włosów.

 

Oferuję następujące szkolenia (cena zawiera pakiet produktów i certyfikat):

 

Manicure - Basic  -> czas trwania: 6 godzin; koszt: 500 zł (w tym produkty do domu). Kursant ma do dyspozycji 3 modelki.

 

Manicure hybrydowy -> czas trwania: 6 godzin; koszt: 450 zł (w tym produkty do domu). Kursant ma do dyspozycji 3 modelki

 

Przedłużanie żelem -> czas trwania: 2 dni x 6 godzin - 850 zł (w tym produkty do domu). Szkolenie w trybie jedno-dwuosobowym. Kursant ma do dyspozycji 4-5 modelek.

 

Mix zdobień I stopnia (dla początkujących) -> czas trwania: 5 godzin; koszt 400 zł przy szkoleniu indywidualnym; 350 zł w grupach od 2 do 5 osób; w cenie jest certyfikat. Szkolenie odbywa się na moich produktach. Kursant zabiera ze sobą pędzelki, ewentualnie lampę UV (można kupić na miejscu). Pracujemy na wzornikach.

 

One stroke/zhostovo lub micropainting -> czas trwania: 6 godzin; koszt w grupie 350 zł, indywidualnie 450 zł.

 

Pedicure kosmetyczny -> indywidualne szkolenie na modelkach. Czas trwania : 8 godz; koszt: 500 zł, w tym produkty do domu.

 

 

 

 


Każdy uczestnik szkolenia (oprócz szkoleń ze zdobienia paznokci) otrzymuje Pakiet Certyfikacyjny. W skład takiego pakietu wchodzi: 

 

  • imienny certyfikat w j. polskim i angielskim, wydany na podstawie rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej oraz Ministra Pracy i Polityki Socjalnej (Dz.U. 1993 poz. 472),
  • zestaw startowy złożony z produktów Silcare dopasowanych pod daną tematykę szkolenia (opis poniżej),
  • karta rabatowa na 7% zniżki na produkty Silcare (stały rabat),
  • materiały dydaktyczne oraz gadżety reklamowe.

 

NOWOŚĆ! Szkolenia DIP SYSTEM CUCCIO (manicure tytanowy) -> dla  osób pracujących w zawodzie koszt 550 zł, w tym zestaw produktów o wartości 350 zł i certyfikat.

Dla pozostałych osób szkolenie kosztuje 650 zł

DIP SYSTEM marki CUCCIO to metoda trwałego, twardego manicure z użyciem proszków akrylowych. W przeciwieństwie do akrylu, który był popularny kilkanaście lat temu, podczas pracy z DIP SYSTEM nie używa się liquidu, czyli płynu, który posiadał drażniący zapach. Stylizację nosi się podobnie jak hybrydę, ale jest o wiele bardziej twarda. Różnicą jest też to, że żadnego z produktów nie trzeba utwardzać w lampie. Propozycja dla klientek, które przez wykonywaną pracę szybko niszczą stylizacje hybrydowe - manicure tytanowy jest bardzo twardy. Sprawdza się też w przypadku miękkiej, cienkiej płytki.

 

 

 

 

Aby wziąć udział w szkoleniu, należy zgłosić chęć uczestnictwa, wpłacić zadatek w wysokości 200 zł (w przypadku jednej metody) i podać swoje dane, które będą potrzebne do zamówienia Pakietu Certyfikacyjnego. W tym celu proszę wysłać maila: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. z danymi i numerem telefonu.

UWAGA! Zgłoszenia są przyjmowane do 2 tygodni przed danym szkoleniem.

 

Numer konta do wpłat:

 

Emilia Świątek-Serwach Wizaż i Fotografia

ul. Szarych Szeregów 23 B

88 -100 Inowrocław

Bank Zachodni WBK

97 1090 1069 0000 0001 3314 4543

tytułem: rodzaj szkolenia, imię i nazwisko, np. "żel - Anna Kowalska"